| Transmisja "na żywo"! Wręczenie nagród burmistrza w dziedzinie sportu | Array Drukuj Array |
| piątek, 23 września 2011 10:40 |
|
Zapraszamy Państwa do obejrzenia "na żywo" konferencji prasowej "Giżycko latem - Giżycko zimą". Konferencja odbędzie się w czwartek (29 września 2011r.) w porcie Ekomarina w Giżycku. Podczas konferencji burmistrz Piotrowska wręczy nagrody w dziedzinie sportu.
TRANSMISJA ZOSTAŁA ODWOŁANA Z POWODU BRAKU DOBREJ WOLI BURMISTRZA. PANI JOLANTA PIOTROWSKA NIE WYRAZIŁA ZGODY NA POINFORMOWANIE MIESZKAŃCÓW GIŻYCKA NA OFICJALNEJ STRONIE MIASTA O MOŻLIWOŚCI OBEJRZENIA TRANSMISJI NA ŻYWO W INTERNECIE- CO JEST EWIDENTNYM DZIAŁANIEM NA SZKODĘ NASZYCH MIESZKAŃCÓW. WARTO ZAZNACZYĆ, IŻ TRANSMISJA JEST CAŁKOWICIE ZA DARMO A STRONA MIASTA MA SŁUŻYĆ MIESZKAŃCOM A NIE URZĘDNIKOM. Transmisja miała się odbyć ze strony transmisja.gizycko.tv gdzie nie ma żadnych reklam.
|
| Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2011 11:21 |
Komentarze bez akceptacji moderatora tylko dla zarejestrowanych!
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać lub zmieniać komentarze bez akceptacji moderatora. zarejestruj się.
Zamieszczając swoją wypowiedź zgadzam się z zasadami komentowania.





Komentarze
Ażeby było ciekawiej to jak można nagradzać kogoś dwa lata z rzędu za to samo???
Zarządzenie Nr 353/2010
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 14. 10. 2010 r.-Marta Pekar 500 zł
Kolarstwo tandemowe III miejsce w Pucharze Europy –Piacenza
Zarządzenie Nr 99/2011
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 29.09.2011r.-Marta Pekar 400zł
Kolarstwo tandemowe 3. miejsce w Pucharze Europy –Piacenza
Kto tu kogo robi w balona, a może to jakaś PRYWATA???
Jak się kończy PRl-owską szkołę dziennikarstwa to cóż innego można się spodziewać
A POTEM ODDAWAJ KREDYT W RATACH, HA HA
wydawać pieniądze każdy potrafi . weź 40 milionów kredytu i se wybuduj. zobaczysz że nie trzeba być cudotórczynią
Jestem ciekaw, kto z radnych lub mieszkańców zadziała ws referendum o odwołanie burmistrzowej?
http://www.gizycko.pl/burmistrz-jolanta-piotrowska-przyznala-doroczne-nagrody-w-dziedzinie-sportu-7435.html
Nie ma nigdzie listy ponieważ nagordy bedą pewnie pamiątkowe haha
tia tylko o własny interes, a strona urzędu służy Jolce za tubę propagandową i autopromocję za pieniądze podatnika.
RADNI NIE CHCĄ OBIADÓW DLA DZIECI takie kłamliwe informacje to potrafi zamieścić na stronie a informacje o przekazach na żywo to już nie. Ludzie przejrzyjcie na oczy wreszcie
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.